About us (Flemish)

Hoe het allemaal begon…

Na een lange dag op de IWA OutdoorClassics in 2015 zaten we allemaal samen in een pub in Nürenberg (Duitsland). Ons groepje kwam uit het Verenigd Koninkrijk, Zuid Afrika en Duitsland. Iedere keer wanneer iemand een rondje gaf werd er geklonken met een “Cheers” of “Cheers Mate”, totdat de ober met het volgende rondje langskwam en zei: “Jullie zijn echt wel de Cheers Mate Club®”.

Toen we met onze eerste gesloten Facebook groep begonnen, één maand voor de IWA OutdoorClassics 2016, hadden we al 270 leden in de groep. Op de IWA OutdoorClassics 2017 zijn we intussen al gegroeid tot 6950 leden (www.facebook.com/groups/CheersMateClub)

Waarom hebben we de naam niet veranderd?

De reden waarom we onze naam niet in iets meer “tactisch” veranderd hebben of verbonden hebben aan “super operators” of “veteranen” om nog maar te zwijgen over “Association”…. Simpel. Vanaf het moment dat we een van bovenstaande termen gebruiken zal onze club overspoeld worden met mensen waar we absoluut GEEN interesse in hebben en die ONS gemeenschapsleven willen veranderen, de “Tactical Drama Queens” of “Super Duper Operators” enz. Deze naam staat vooral voor datgene dat moet gebeuren als onze leden elkaar ontmoeten, samen een glas drinken en indien het enigszins kan samen genieten van een BBQ of vet feestje.

Wat is het doel van de club?

Bij de start was het gewoon een groep om internetgrappen te delen en te verspreiden onder de werknemers van Centurio Design®, hun vrienden en bekenden. Vrij snel veranderde dit in een groep van veteranen, afkomstig uit onze westerse wereld, maar ook militairen in actieve dienst, politie personeel en patriotische burgers die onze veteranen, militairen en politie willen steunen in hun dagelijks leven en missies. We willen een netwerk uitbouwen en onze gemeenschappelijke waarden, de liefde voor onze democratie en onze westerse idealen en vrijheden delen. Daarom is ons motto en onze levensstijl “Freedom or F?ck you®”

Een andere reden uiteraard, is de waardering voor een goed glas (met of zonder alcohol), het plezier bij een grote heerlijke BBQ, om samen te komen en elkaar persoonlijk te leren kennen op de “old school” manier, in het echt … zonder Facebook & Co.

De stichtende leden hadden redelijk snel door wat de voordelen en het potentieel van de club waren en hebben zichzelf verder ontwikkeld en aangepast in die zin. De hieruit voortkomende nieuwe activiteiten hebben hun gelijk bewezen! Lokale subgroepen (Charters) in verschillende landen, of zoals in Duitsland in iedere deelstaat, garanderen een plaatselijk netwerk voor de clubleden.

  • Een online winkel voor onze eigen club merchandise of producten van sponsors en industrie partners. Waardoor onze clubleden deze aan een voordeligere prijs kunnen kopen. De opbrengsten worden geherinvesteerd! Bijvoorbeeld in veteranen projecten of zelfs een jaarlijkse party, die we houden tijdens de IWA OutdoorClassic of een zomerparty in Münster, Westfalen (Duitsland).
  • Een Veteranen Steun Programma! Velen raken gefrustreerd door de trage, inefficiënte manier van veteranensteun in Duitsland of de Europese Unie. Daarom zijn we met ons eigen concept gestart om een lokale directe ondersteuning & hulpdienst aan te bieden via onze clubleden.
  • De Club ondersteunt alle instellingen en bewegingen, die onze vrijheden willen beschermen en verdedigen! Een voorbeeld: alle organisaties die de Europese Wapen ban willen stoppen, of wetten die kentekens en logo’s van clubs trachten te controleren.
  • Onze nieuwe clubkaart garandeert ledenkortingen bij verschillende fabrikanten en verdelers doorheen Europe wanneer hun goederen of diensten gekocht worden.

We denken dat we de club uitstekend ontwikkeld hebben. We zijn constant bezig ze verder te ontwikkelen en hopen dat jullie onze geest en bovenal onze energie voelen … en samen met ons willen evolueren naar een beter dagelijks leven en diegenen willen helpen die hier nood aan hebben maar hier zelf de middelen niet voor hebben.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies and the privacy policy. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close