About us (Polish)

O Nas
Jak to się zaczęło…
Po długim dniu na IWA OutdoorClassics 2015, siedziliśmy wszyscy w pubie w Norymberdze (Niemcy). Byli tam goście z Anglii, Południowej Afryki a także z Niemiec, i za każdym razem kiedy podnosiliśmy kufel dobrego niemieckiego piwa krzyczeliśmy do siebie „Cheers” lub „Cheers Mate” (Zdrówko Stary), aż w końcu kelner, po przyniesieniu kolejnej rundy, powiedział: “You guys really are the Cheers Mate Club®” – Jesteście prawdziwym Klubem Wznoszenia Toastów, w wolnym tłumaczeniu. Kiedy zaczynaliśmy z naszą pierwszą zamkniętą grupą na Facebooku, miesiąc przed IWA 2016, było nas około 270. Na IWA 2017 urośliśmy do 6950 klubowiczów.

Dlaczego nie zmieniamy nazwy?
Nie chcieliśmy zmieniać naszej nazwy na coś bardziej „taktycznego” czy powiązanego z „super operatorami” czy „weteranami”. Zaraz po tym jak użylibyśmy któregoś z powyższych określeń, zostalibyśmy zdominowani przez ludzi, których absolutnie nie chcemy w naszym klubie i którzy zmieniliby NASZĄ społeczność w Taktyczną Operę Mydlaną lub Super Duper Operatorów. Nasza nazwa dokładnie opisuje to, co powinno się stać kiedy nasi klubowicze się spotykają – piwo w dłoń i zaczynamy grill lub imprezę.

Jaki jest cel Klubu?

 • Kiedy zaczynaliśmy, dzieliliśmy się żartami z Internetu z pracownikami oraz sympatykami Centurio Design®. Szybko to się zmieniło na rzecz grupy weteranów pochodzących z zachodnich krajów a także będących w czynnej służbie wojskowych, policjantów oraz cywili, chcących wesprzeć wszystkich wyżej wymienionych podczas, zarówno w codziennym życiu jak i w czasie misji. Chcieliśmy zbudować sieć i połączyć wyznawane przez nas wartości oraz miłość do zachodnich ideałów i wolności. Stąd też pochodzi nasze motto „Freedom Or Fuck You” – Wolność lub wyp!erdalaj!
 • Innym powodem jest oczywiście adoracja dobrego napitku oraz dobra zabawa podczas pysznego grillowania, dzięki czemu możemy poznać się osobiście w starym stylu – bez Facebooka.
  Założyciele szybko zrozumieli nadchodzące zmiany i potencjał jaki drzemie w Klubie i postanowili się dostosować. Następujące fakty udowodniły, że się nie myliliśmy:
  Lokalne podgrupy w Krajach, lub jak w Niemczech w każdym z krajów związkowych, zapewniających integracje klubowiczów na danym terenie.
 • Sklep internetowy z produktami klubowymi lub naszych partnerów. Każdy klubowicz może je nabywać po lepszej cenie. Zyski będą inwestowane np. w pomoc weteranom lub w coroczną imprezę klubowiczów podczas IWA a także podczas letniej imprezy w Munster, Niemcy.
 • Program Wsparcia Weteranów! Wiele osób jest wściekłych na to jak nieefektywnie działają programy wsparcia dla weteranów na terenie UE. Rozpoczęliśmy nasz własny projekt lokalnej i bezpośredniej pomocy naszych klubowiczów.
  Klub wspiera i wszelkie instytucje i ruchy broniące naszej wolności, np. organizacje, które walczą z zakazem posiadania broni w UE.
 • Nasza karta klubowicza zagwarantuje zniżki u producentów i dealerów w całej Europie.

Uważamy, że prowadzimy Klub perfekcyjnie. Cały czas rozwijamy go, i mamy nadzieję, że poczujecie naszego ducha i energię… i dołączycie do nas w dążeniu do lepszego jutra dla nas oraz tych, którzy nie potrafią lub nie mogą sami o siebie zadbać.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies and the privacy policy. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close