Club Rules (Polish)

cheers-mate-cubZasady Klubu

Oto ogólne zasady i warunki dotyczące platform mediów społecznościowych takich jak facebook, twister instagram itd.

 

 

 

 

 

 1. Zanim powstaną plotki – ta grupa NIE jest w żaden sposób powiązana z działalnością wojskową lub służb mundurowych. Wszystko obraca się wokół zabawy i poznawania ciekawych ludzi do picia i śmiechu.
 2. Nie musisz być Taktyczny, Operatorem, MilSim’em czy posiadać taktycznej brody – bądź po prostu sobą!
 3. Airsoft’iarze i/lub MilSim’owie… Jesteście mile widziani w klubie ale zlitujcie się nad nami i nie publikujcie tu zdjęć i filmów ze swoich rozgrywek a także nie próbujcie reklamować swoich wydarzeń. To samo dotyczy Specjalistów od samoobrony i sztuk walki. Jeśli spróbujecie, powinniście spodziewać się, że Wasz post zostanie usunięty. Jeśli tak się stanie, nie pytajcie dlaczego – najwyraźniej naruszał nasze proste reguły.
 4. Jeśli Twój post ma charakter religijny lub polityczny i ma na celu atak lub obrazę osób lub firm/marek, spodziewaj się, że zostanie on usunięty. Jeśli tak się stanie, nie pytaj dlaczego – najwyraźniej naruszał nasze proste reguły.
 5. NIE AKCEPTUJEMY POSTÓW REKLAMOWYCH JEŚLI NIE BYŁY WCZESNIEJ AUOTRYZOWANE! Jeśli zamieścisz taki post, spodziewaj się, że zostanie on usunięty. Jeśli tak się stanie, nie pytaj dlaczego – najwyraźniej naruszał nasze proste reguły. PAMIĘTAJ: Jeśli chcesz wypromować wydarzenie, ofertę specjalną, stronę, serwis itd., nie ma problemu ale musi to być wcześniej ustalone z Adminami. Takie posty są DARMOWE ale chcemy zachować nad nimi kontrolę oraz oczekujemy, że członkowie naszego Klubu otrzymają jakieś korzyści np. zniżkę.
 6. Prosimy abyście starali się ograniczyć do minimum kopiowanie popularnych postów – cenimy kreatywność członków Klubu. Pomaga to poznać się nawzajem oraz utrzymać wyjątkowość naszej grupy. Zatem nie krępujcie się i udostępniajcie badziew i bullshit gdzieindziej.
 7. NIE UŻYWAJSCIE NASZEJ NAZWY LUB LOGA BEZ ZEZWOLENIA!!! Możecie, i będzie nam z tego powodu miło, używać nazwy i logo ale musi to być ustalone wcześniej z Adminami. Chcemy mieć pewność, że nazwa i logo nie będą używane w niewłaściwy sposób. Zakazane jest zmienianie naszego logo a także używanie go w celu tworzenia naklejek, patchy, koszulek itd.
 8. NIE AKCEPTUJEMY ŻADNYCH POSTÓW PROMUJĄCYCH PARTIE POLITYCZNE CZY ORGANIZACJE. Jeśli takowy zamieścicie, spodziewajcie się, że zostanie usunięty. Jeśli tak się stanie, nie pytajcie dlaczego – najwyraźniej naruszał nasze proste reguły. Nie ukrywamy, że popieramy organizacje na rzecz zniesienie podatku na piwo, wspierające naszych weteranów czy walczące o polepszenie prawa do posiadania broni i samoobrony. Tak postrzegamy prawdziwą wolność i tego typu organizacje mogą promować się u nas ZA DARMO.

Ważne zasady dla życia w Klubie

 1. Pomagaj – wszyscy członkowie klubu są zobligowani pomagać innym członkom. Każdy w końcu będzie potrzebował pomocy więc muszą móc liczyć na pomoc siostry lub brata z Klubu.
 2. Wsparcie w regionie – jeśli jesteś gdzieś w wizytą, zapytaj członków o polecane bary, kluby, restauracje, hotele strzelnice czy imprezy. Przy odrobinie szczęścia ktoś dołączy do Ciebie jako przewodnik!
 3. Wsparcie weteranów – Dla wielu weteranów wojna zaczyna się zaraz po zakończeniu służby, nazwaliśmy tę wojnę „przeżywaniem codzienności”. Może któryś z nich potrzebuje kumpla, który się z nim powłóczy. Cokolwiek by to nie było, to będzie twój wkład, nie mniej ważny niż czynna służba.

Jeśli chcesz dołączyć do Klubu ale nie akceptujesz, któregoś z powyższych punktów, to znaczy że na 110% to nie jest klub dla Ciebie. Chcemy widzieć pozytywne, motywujące, wolne i urywające dupę rzeczy.

Uważajcie na siebie i przeżywajcie życie… wasi kumple z Oryginal Badass Club.

 

 

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies and the privacy policy. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close